back to main page back to main page
back to main page back to main page back to main page
back to main page
a koncertach wspomagają nas:

sekcja rytmiczna

 

PAWEŁ MAZURCZAK

Zawsze chciałem być wielkim artystą. Zacząłem jako czteroletni brzdąc - stojąc na lodówce u wujka odśpiewałem przebojowo "Myszerej (czyt. my czterej) pancerni". To był mój pierwszy płatny występ - zarobiłem całą stówę. Balanga była niezła - upiłem się oranżadą. No i tak się potoczyło, chociaż z tamtego czasu pozostały mi tylko potworne łaskotki na stopach i uwielbienie do napoleonki. Oczywiście wokalistą nie zostałem - zamiast śpiewać szarpię basowe struny.
Przez ostatnie kilkanaście lat zanurzałem się w wielu rodzajach muzyki: od Etno-Techno, poprzez psychodeliczny folk, jazz, blues, aż po kubańskie rytmy. Grałem m. in. z legendą polskiego bluesa - Tadeuszem Nalepą, Włodkiem Kiniorskim, zespołem Rejs, sto % bawełny, Tam-tam projektem i Tytusem Wojnowiczem, Markiem Bilińskim, Calle Sol i Reinaldo Ceballo, K.A.S.Ą. i oczywiście z Trebuniami-Tutkami. Niedawno udało mi się nawet wystąpić u boku Jean Luc Pontu'ego.
Mam pewną słabość - nie mogę się oprzeć dużym szwedzkim samochodom pewnej konkretnej marki. Jeden nawet sobie kupiłem. Tak już mam, że jak czegoś chcę, to tak musi być. Ostatnio udało mi się namówić na ślub pewne piękne młode dziewczę. Mam więc i żonę i duży szwedzki samochód. A do pełni szczęścia brak mi tylko ogromnego domu nad jeziorem, ale to tylko kwestia czasu.

 

PIOTR PIETRZAK 

Kocha góry i współpraca z Trebuniami-Tutkami dostarcza mu wiele rozrywki. Mieszka w Łodzi ale większość czasu spędza w Warszawie, gdzie współpracuje z Big Warsaw Band S. Fiałkowskiego, Teatrem Muzycznym "ROMA" oraz rozlicznymi instytucjami, mającymi w swoich budżetach pieniądze na zatrudnienie muzyków, a nawet perkusistów. Grywa na wielu festiwalach m.in. dwukrotnie wystąpił na Festiwalu Opolskim oraz na Jazz Jamboree. Nagrał 9 płyt.

 

GRZEGORZ POLISZAK

Najlepszy przyjaciel muzyków, perkusista, Grzegorz P. chciał być muzykiem, ale po 6 latach nauki gry na akordeonie stwierdził, ze na bębnach lepiej można się wyżyć. I tak zaliczył: Szkołę Muzyczną II stopnia w Radomiu i Akademię Muzyczną w Katowicach. W końcu osiadł w Warszawie, gdzie jego ulubionym zajęciem (choć nie jedynym) jest czekanie (przy telefonie) na dobrze płatne propozycje koncertowe od … muzyków. Lubi każdą muzykę pod warunkiem że mu się podoba. Gra najchętniej funky, fussion, rock, jazz, blues, no i oczywiście muzykę etniczną z Trebuniami, z którymi współpracuje od 2 lat. Grał na kilku festiwalach, nagrał parę płyt, a wszystko to z miłości do muzyki, dzięki której może zwiedzać nowe miejsca i poznawać nowe… nowych ludzi. 
Dyskografia: 
*Marek Andrzejewski i Grupa Niesfornych "Trolejbusowy Batyskaf" 
*Grzegorz Kapołka Qartet "Blue Blues II" 
*Agnieszka Hekiert & Take 5 
*Orkiestra Dęta K.W.K. Krupiński 
Festiwale: 
*Fama w Świnoujściu 
*Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 
*Jazz Juniors 
*Festiwal Piosenki Studenckiej Kraków 
Współpraca: 
*Kris De Burg 
*Lora Szafran 
*Ireneusz Dudek 
*Natalia Niemen 
*Mieczysław Szcześniak 
*Paweł i Łukasz Golec 
*Tomasz Stańko 
*Bernard Maseli 
*Krzysztof Ścierański 

historia | aktualności  | skład zespołu  | dyskografia  | kalendarz koncertowy | propozycje programów  |  teksty  kontakt